Plastové zahradní lehátko Atlantico Bianco Blu

(Plastový zahradní nábytek » Plastová lehátka Atlantico)

6.950 Kč 


Dostupnost: Do 14 dnů

Kat. č.: 4453

Cena bez DPH: 5.744 Kč

Cena za dopravu: 390 Kč 

Okružní plavby, pláže, pobřeží, bazény po celém světě: lehátka NARDI jsou zde, aby jste si tyto nádherné chvíle navždy zapamatovali. Atlantico, Alfa a Omega, Eden a Tropico jsou lehátka originálního a elegantního designu, která zajišťují uživatelům maximální komfort. Díky dlouholetým skušenostem dosáhly neporovnatelného kvalitního standardu a funkčnosti, které prodlužují jejich životnost. Lehátka jsou vyráběna s prvotřídních materiálů s ohledem na životní prostředí. Odpovídají příslušným a nejpřísnějším bezpečnostním normám. Potahy a opotřebitelné části lze vyměňovat. Tato možnost a další přednosti jsou důvodem, proč jsou lehátka Nardi stále víc žádaná a oceňovaná na trhu.

— plastový rám z polypropylenových vláken
— vyměnitelný výplet z prodyšné syntetické tkaniny
— stohovatelné
— sklopné ve čtyřech polohách
— 15 barevných variant

Složení: polypropylen prvotřídní kvality, anti - UV stabilizátory, trvanlivá barviva.

Možnost nastavení opěradlo do 4 poloh a vodorovné polohy umožňující pohodlné spaní.

Vyměnitelné pražové protiskluzové patky, kolečka pro snadnou manipulaci.

Lehátka jsou stohovatelné, váha cca 15 kg.

Uzavřený profil konstrukce realizovaný technikou vztřikování - Air Moulding " za přítomnosti dusíku umožňuje konstrukci rovnoměrného a pevného průřezu. Tato nová technologie spracování plastů zajistí výrobky o vysoké nadstandartní pevnosti. Výhodou je i snadné čištění.

Plast je odolný proti slunci a povětrnostním vlivům.

Potah: Transpirační syntetická tkanina, ( polyesterová vlákna potažená v PVC ). Tato tkanina umožňuje díky mikrootvorům snadné odpařování vlhkosti a vody, zabraňuje jejich akumulování a tím zvyšuje komfort uživatelovi. potah nevyžaduje zvláštní údržbu, snadno se čistí vodou, případně neagresivními čistícími prostředky např. Nardi Clean Resin. Nesmí se dostat do kontaktu s rozpouštědly.

Systém  uchycení potahu je odolný proti vytržení a je z pevného materiálu. Potah je pružný a odolává UV záření a povětrnostním vlivům.

Bezpečnostní normy: Testy dle normy: UNI EN 581/1/2/3 a UNI EN 1022 CATAS - jedná se o statické testy při zatížení 200 kg na sedáku a 56 kg na opěradle v devíti cyklech po 30 sekundách a v jednom cyklu trvajícím 30 minut. Únavový test: 100 kg na sedáku a 33 kg na opěradle v 100 000 cyklech.

Další zátěžové testy provedené výrobcem: Statické zatížení na sedáku do 500 kg a zvýšený únavový test na 200 kg ve 200 000 cyklech. Při tomto nestu nebyli spozorovány žádné deformace plastu a ani potahu.

Napište nám
   Jméno *
   E-mail *
   Telefon
   Zde napište váš dotaz *
   Zabezpečení: Kolik měsíců má rok? *